Pension U Zeleného stromu

TISK DOPLNIT KARTU
Objekt
Ubytování
Stav: Prázdný
Adresa mapa
J. A. Komenského 250
54201 Žacléř
50° 39' 51.2'', 15° 54' 40.9''
Osoby spjaté s nemovitostí
Majitel: Connolly Megan (katastr)
Architekt: neznámý nebo nevyplněný

Informace

Původně hotel Alfa, v současnosti jsou zde ubytováni nebezpeční bezdomovci, doporučujeme nenavštěvovat.

Text z inzerátu: 

Dovolujeme si Vás pozvat do romantického penzionu s restaurací "U Zeleného stromu", který se nachází nedaleko centra podhorského městečka Žacléř (620 m n.v.). Klidná, ale na přírodní krásy bohatá krajina východních Krkonoš nabízí mnoho zajímavých možností jak strávit dovolenou nebo jen prodloužený víkend. V blízkosti penzionu se nachází tenisový areál a rehabilitační středisko. V létě doporučujeme navštívit v nedalekém Trutnově nové moderní letní koupaliště.

Pension nabízí komfortní ubytování v prostorných apartmánech s vlastním sociálním zařízením a TV, vhodných zejména pro rodiny s dětmi, všechny pokoje jsou nekuřácké. Ubytování pro Vaše čtyřnohé miláčky je zajištěno ve venkovním výběhu se psí boudou pro větší plemena. Přímo před pensionem je parkoviště.

Dále můžete využít naši útulnou stylovou restauraci penzionu „U Zeleného stromu“, kde Vám i Vašim přátelům nabízí romantické intimní posezení. V zimě se ohřejete u zapáleného krbu s praskajícím ohništěm a v létě Vás příjemně naladí venkovní zahrádka pod zeleným stromem. Kapacita restaurace je 60 míst. Pochutnáte si u nás jak na tradiční české kuchyni tak i na světových specialitách. Kromě toho jistě oceníte široký výběr minutek ze zvěřiny, drůbeže, sladkovodních i mořských ryb stejně jako nabídku exotických jídel. Zkrátka nepřijdou ani milovníci vegetariánské kuchyně, pizzy a skvělých zmrzlinových pohárů. Pestrý výběr z moravských sklepů osloví zejména znalce vína a ani točené pivečko určitě nezůstane bez patřičného ohlasu. Můžete si samozřejmě objednat i hostiny pro jakoukoliv příležitost až do počtu šedesáti pozvaných hostů. O Vaši spokojenost se postará příjemná, pozorná a diskrétní obsluha, která se těší na každou Vaši návštěvu!

Časová osa

7/2017 Prázdný

Článek

Knihy

Externí galerie (foto / video)

1. července 2011
oottaa.rajce.idnes.cz

Odkazy

Facebook

Majitelé nemovitosti

23. července 2017
Connolly Megan
2 Chesterfield Grove, Castleknock, Dublin, Irsko

Panorama

Mapa

Autor karty bez_autora Spoluautoři: Rendy aktualizováno: 11. prosince 2017

Diskuze Přidat komentář

K tomuto objektu neexistují žádné komentáře.