Vila Pražská 1406

TISK DOPLNIT KARTU
Objekt
Vila
Stav: K záchraně
Cena: dohodou
Adresa mapa
Pražská 1406
40801 Rumburk – Rumburk 1
Děčín
50° 56' 51.4'', 14° 33' 25.7''
Osoby spjaté s nemovitostí
Majitel: Výkup realit a.s. (katastr)
Architekt: neznámý nebo nevyplněný

Doplňující informace

Máte k objektu informace / fotografie? Použijte nahoře vpravo "doplnit kartu", kde se můžete stát také autorem / spoluautorem této karty.

Časová osa

4/2019 K záchraně

Dům je nabízen k prodeji, cena dohodou, viz galerie.
12/2018 K záchraně

Dům je v aukci nabízen za 600tis. Kč.
2017 Prázdný

Vila má nového vlastníka.
8/2016 Prázdný

Stavebnímu úřadu bylo soudním exekutorem z Děčína sděleno, že předmětný rodinný dům bude opětovně nabídnut v dražbě, která pravděpodobně proběhne v srpnu tohoto roku. Nyní se musí stanovit opatrovník, kterým bude město Rumburk (s ohledem na adresu trvalého pobytu vlastníka a umístění předmětného rodinného domu v Rumburku) a prostřednictvím opatrovníka vyzve stavební úřad vlastníka stavby k provedení zabezpečovacích a udržovacích prací na předmětném rodinném domě.
2/2016 Prázdný

Na začátku února se výzva na úřad vrátila zpět s poznámkou, že adresát je na uvedené adrese neznámý. Pracovníci stavebního úřadu navštívili tedy vilu bez účasti vlastníka. Pořídili fotodokumentaci a zjistili, že rodinný dům je volně přístupný, je užíván bezdomovci, prohořelou střechou do něj zatéká, okapy jsou stržené, elektroinstalace a rozvody vytápění jsou vytrhané, v objektu se nacházejí hromady odpadků. I přesto dům nevykazuje žádné statické poškození a neohrožuje život nebo zdraví osob a zvířat, bezpečnost, životní prostředí či majetek třetích osob.
1/2016 Prázdný

Zchátralý rodinný dům, jehož vlastníkem je osoba žijící dlouhodobě v Anglii, je v současné době ve špatném stavu. Právě kvůli tomu, v jakém stavu se dům nachází, vyzval v lednu tohoto roku stavební úřad vlastníka k účasti na kontrolní prohlídce ve věci týkající se zjištění stavebně technického stavu onoho domu.

Články

12. července 2016
Jaký bude osud dříve krásné vily?

Knihy

Externí galerie (foto / video)

17. srpna 2016
Markéta Janečková

Odkazy

FB

Majitelé nemovitosti

14. listopadu 2017
Výkup realit a.s.
23. července 2017
Rigo Martin

Mapa

Autor karty bez_autora Spoluautoři: Rendy aktualizováno: 16. prosince 2018

Diskuze Přidat komentář

K tomuto objektu neexistují žádné komentáře.