Penzion Pozorka

TISK DOPLNIT KARTU
Objekt
Ubytování
Stav: K záchraně
Cena: dohodou
Adresa mapa
Sekerské Chalupy 30
353 01 Stará Voda
Cheb
49° 58' 32.6'', 12° 38' 0.7''
Osoby spjaté s nemovitostí
Majitel: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (IČ 69797111) (katastr)
Majitel komunikuje
Architekt: neznámý nebo nevyplněný

Doplňující informace

Máte k objektu informace / fotografie? Použijte nahoře vpravo "doplnit kartu", kde se můžete stát také autorem / spoluautorem této karty.

Časová osa

9/2020 K záchraně

Objekt penzionu je na prodej. Nazývaný také Elixir (u houpačky), který je v současné době připravený ke generální rekonstrukci. Jedná se o dvě budovy, přední budova o ploše cca 175 m² a zadní o ploše cca 185 m². Budovy se nachází na pozemku o rozloze 1018 m². K budovám patří čistírna odpadních vod a studna. Penzion je napojen na vodovodní řad, kanalizace je do jímky. Topení může být elektrické nebo na tuhá paliva. Okolní pozemky o rozloze 1263 m² jsou v dlouhodobém najmu vlastníka penzionu, za pravidelnou údržbu těchto pozemků. [1]
2017 Prázdný

V současné době se připravuje vyhlášení dalšího, již pátého kola výběrového řízení s následnou aukcí.
2014 Prázdný

Jedná se o budovu, která spolu s pozemkem a dalšími nemovitými věcmi připadla do vlastnictví státu na základě rozsudku Krajského soudu v Plzni ze dne 15. 1. 2014, který nabyl právní moci dne 14. 2. 2014 (trest propadnutí majetku). Jedná se o budovu, která byla provozována pod názvem Penzion. Nicméně dům je již několik let prázdný. Postupně od nabytí byla vyhlášena již čtyři kola výběrového řízení, vždy bez jakéhokoli zájmu. Je to osamocený dům v blízkosti hlavní silnice (Tachov – M. Lázně – Cheb) a opakovaně tam bylo zaznamenáno a vyšetřováno násilné vniknutí.

Články

Knihy

Externí galerie (foto / video)

Odkazy

FB

Majitelé nemovitosti

3. září 2017
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových

Mapa

Autor karty ÚZSVM Spoluautoři: Rendy aktualizováno: 9. září 2020

Diskuze Přidat komentář

K tomuto objektu neexistují žádné komentáře.