Bývalý hotel Palace

TISK DOPLNIT KARTU
Objekt
Ubytování
Stav: Prázdný
Adresa mapa
Malá hradební 57
400 01 Ústí nad Labem 1
Ústí nad Labem
50° 39' 31.0'', 14° 2' 31.5''
Osoby spjaté s nemovitostí
Majitel: INREMONT spol. s r.o. (katastr)
Architekt: neznámý nebo nevyplněný

Doplňující informace

Máte k objektu informace / fotografie? Použijte nahoře vpravo "doplnit kartu", kde se můžete stát také autorem / spoluautorem této karty.

Časová osa

2012 Prázdný

Hotel je uzavřený a chátrá. Majitelem je společnost INREMONT spol. s r.o. z Kovářské na Chomutovsku. Na tu ale v dostupných zdrojích kontakt neexistuje. Číslo, které lze ve veřejných zdrojích nalézt přímo pod jménem hotelu, již dnes neexistuje.
2009 Hotel je v konkurzu, jeho provozovatel ho má pronajatý od správce konkurzní podstaty, který se soudí s původním majitelem. Investovat do něj tedy nikdo nechce.
2002 Přízemí hotelu bylo vytopeno povodní, zničena byla celá přízemní restaurace, od té doby hotel fungoval spíše jako ubytovna.
1930 Vznik

Ve 30. letech minulého století majitel hotelu přikoupil sousední pozemky, na kterých postavil hotel do současné podoby. V té době se jednalo o moderní a luxusní hotelové zařízení.
1850 Původní hotel Palace vznikl v polovině 19. století jako hotel, který sloužil potřebám cestujících po železnici. V té době byl dokonce s nádražím spojený lávkou.
1850 Původní hotel Palace vznikl v polovině 19. století jako hotel, který sloužil potřebám cestujících po železnici. V té době byl dokonce s nádražím spojený lávkou.

Články

9. února 2012
Palace hyzdí centrum Ústí!
19. října 2009
Hotel Palace u nádraží turisty děsí, od povodní jen chátrá

Knihy

Externí galerie (foto / video)

Odkazy

FB

Majitelé nemovitosti

22. února 2018
INREMONT spol. s r.o.

Mapa

Autor karty karaspatrik (Patrik Karas) Spoluautoři: Rendy aktualizováno: 31. srpna 2018

Diskuze Přidat komentář

K tomuto objektu neexistují žádné komentáře.