Podpořte nás

Podpořit naší činnost můžete mnoha způsoby. Můžete přijít na akci kterou pořádáme, přidat objekt do naší databáze nebo pomoct s její údržbou a aktualizací. Také o nás můžete třeba napsat článek.  

-----

Aktuální projekt:

Transparentní účet pro veřejnou sbírku na opravu kaple Panny Marie Bolestné pod Barrandovem 2401688482/2010
Více na zachrankapli.cz

Sbírka na účel "Oprava kulturní památky kaple Panny Marie Bolestné pod Barrandovskou skálou v Praze za účelem jejího následného oživení" byla povolena krajským úřadem v Pardubicích, osvědčením čj: KrÚ 66780/2019.

-----

Pokud chcete podpořit naší činnost finančně, můžete tak učinit několika způsoby:

1) Převodem na účet 2501094905 / 2010

2) Darujme

 

 

3) Eshop
Objednávky prosím posílejte na email monika@prazdnedomy.cz. Vyzvednutí předmětů je možné na některé z našich akcí, popřípadě u Moniky v centru Prahy :)

placka malá, průměr 25 mm, cena 25 Kč
placka velká, průměr 37 mm, cena 30 Kč

taška černá, cena 100 Kč

taška modrá na podporu opravy kaple Panny Marie Bolestné pod Barrandovem, cena 200 Kč

tričko černé, cena 250 Kč

DARUJTE POUKAZ NA VYCHÁZKY!

Darujte náš poukaz, který dává možnost zúčastnit se jakékoliv naší vycházky, ať už sólo nebo třeba můžete vyrazit na vycházku s přáteli či rodinou. Darujte zážitek v podobě netradičního pohledu na město. Dárkové poukazy (na 2, 3 nebo 5 vstupů) na vycházku můžete využít například jako vstupy pro dvě osoby na jednu vycházku nebo jedna osoba může jít na dvě vycházky.
Potěšte své blízké a zároveň podpořte dobou věc, vybrané prostředky budou použity k obnově drobných památek a dobročinných aktivit spolku.

Přejeme, ať si dárek všichni užijí na maximum

Poukaz lze zakoupit zde: https://goout.net/