Úprava galerie karty

- Při nahrávání fotografií lze použít tzv. hromadný upload (možnost nahrání více fotografií najednou). Modře je označeno, kudy se v galerii do hromadného uploadu dostanete a kde následně hromadné nahrání potvrdit. 

Velikost jedné nahrávané fotografie může být maximálně 10 Mb. 

 

- Při hromadném uploadu se fotografie nahrávají do exteriéru, přesunování jinam probíhá pomocí uchopení fotografie myší a tažením do požadované sekce.

 

- U fotografií z internetu, knížek apod., pokud je to možné, uveďte autora, popřípadě odkaz na původní galerii. Do adminstrace fotografie se dostanete najetím myši na konkrétní fotografii a kliknutí na "upravit".

 

- V administraci fotografie můžete přidat autora, datum pořízení a popis. Máte také možnost skrýt fotografii, poté bude viditelná pouze pro autory / spoluautory dané karty a pro adminstrátory. Konkrétní fotografii lze zvolit jako "hlavní" = bude se zobrazovat jako úvodní fotografie v seznamu nemovitostí atd. 


Fatal error: Uncaught Nette\InvalidStateException: Session is not started. in /data/web/virtuals/167542/virtual/vendor/nette/http/src/Http/Session.php:181 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/167542/virtual/app/FrontModule/presenters/FrontPresenter.php(195): Nette\Http\Session->destroy() #1 [internal function]: FrontModule\FrontPresenter->__destruct() #2 {main} thrown in /data/web/virtuals/167542/virtual/vendor/nette/http/src/Http/Session.php on line 181